| EAN | 4038526526243 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER WINTER |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.504 kg |
Priporočamo
Trazano Z-507 255/40 R18 99V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,67 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 255/40 R18 99Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,50 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,90 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,98 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 121,36 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 255/40 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 125,36 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT PS72 XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 125,72 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT PS72 XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 129,85 EUR
Preveri zalogo
Kumho WP72 XL 255/40 R18 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 130,27 EUR
Preveri zalogo

