Skladišče 3
465,94 EUR / kos
Za 4 gume 1.863,75 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
484,50 EUR / kos
Za 4 gume 1.937,99 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227443592 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | PZERO R |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 105 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.99 kg |
Priporočamo
Pirelli P7 ALL SEASON 315/30 R21 105V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 315/30 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 174,79 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 315/30 R21 105Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 277,16 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 315/30 R21 105(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 281,34 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330 XL 315/30 R21 105V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 288,44 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 315/30 R21 105Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 333,69 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BLIZZAK 6 ENLITEN XL 315/30 R21 105W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 367,12 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 5P 315/30 R21 105(Y) RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 370,95 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-5P N1 FR XL 315/30 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 374,60 EUR
Preveri zalogo
Michelin PS4 S AML XL 315/30 R21 105Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 380,91 EUR
Preveri zalogo

