Skladišče 1
317,85 EUR / kos
Za 4 gume 1.271,40 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227430158 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | PZERO E* NCS ELECT XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/40 R22 108Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 103,05 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 275/40 R22 108Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 155,00 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 275/40 R22 108V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 164,09 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/40 R22 108W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 166,12 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 275/40 R22 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 181,58 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/40 R22 108Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 194,60 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 275/40 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 218,71 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/40 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 221,93 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 275/40 R22 107Y RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 223,22 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 275/40 R22 108Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 235,17 EUR
Preveri zalogo

