Skladišče 1
802,03 EUR / kos
Za 4 gume 3.208,10 EUR
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
759,72 EUR / kos
Za 4 gume 3.038,90 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528706849893 |
| Znamka | Michelin |
| Model | X LINE ENERGY Z3 |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 154 |
| Indeks hitrosti | L |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 58.9 kg |
Priporočamo
Avantech STR1000 315/60 R22.5 154L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 300,03 EUR
Preveri zalogo
Avantech DRR1000 315/60 R22.5 152L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 300,03 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO ENERGY S13 315/60 R22.5 154L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 306,42 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO ENERGY D23 315/60 R22.5 154K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 306,42 EUR
Preveri zalogo
Ling Long KTS300 315/60 R22.5 152L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 324,29 EUR
Preveri zalogo
Ling Long ETS100 315/60 R22.5 152L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 324,29 EUR
Preveri zalogo
Ling Long ETD100 315/60 R22.5 152L
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 325,57 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R-D30 315/60 R22.5 153K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 331,95 EUR
Preveri zalogo
Petlas PROGREEN SH110 (ST) 315/60 R22.5 154L
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 348,20 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GH110 315/60 R22.5 154L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 357,48 EUR
Preveri zalogo

