Skladišče 3
194,18 EUR / kos
Za 4 gume 776,70 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
194,18 EUR / kos
Za 4 gume 776,70 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
206,90 EUR / kos
Za 4 gume 827,60 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563479835 |
| Znamka | Hankook |
| Model | W330A SUV XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Bridgestone ALENZA 001 265/50 R19 110W RFT
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 80,29 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 265/50 R19 110Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,80 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 265/50 R19 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 107,40 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 265/50 R19 110V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 111,44 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 265/50 R19 110Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 265/50 R19 110W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 142,70 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 265/50 R19 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 156,50 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 265/50 R19 110W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 162,36 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA RU1 265/50 R19 110Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 163,88 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V905 265/50 R19 110V RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 169,37 EUR
Preveri zalogo

