Skladišče 3
175,38 EUR / kos
Za 4 gume 701,50 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
175,38 EUR / kos
Za 4 gume 701,50 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6419440567778 |
| Znamka | Nokian |
| Model | SNOWPROOF 2 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 235/50 R17 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,23 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 235/50 R17 96V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,74 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/50 R17 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,24 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 235/50 R17 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/50 R17 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,89 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 235/50 R17 100V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,91 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS NANO XL 235/50 R17 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 97,59 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA PRIMUS XL 235/50 R17 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 102,28 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-LIFE 2 235/50 R17 96W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 109,43 EUR
Preveri zalogo

