Skladišče 1
62,56 EUR / kos
Za 4 gume 250,25 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
74,22 EUR / kos
Za 4 gume 296,90 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956258566 |
| Znamka | Kumho |
| Model | ECOWING ES31 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,29 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,10 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,02 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,03 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,22 EUR
Preveri zalogo

