Skladišče 3
239,63 EUR / kos
Za 4 gume 958,53 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
239,63 EUR / kos
Za 4 gume 958,53 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
238,10 EUR / kos
Za 4 gume 952,41 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227227413 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | SCORPION WINTER N0 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 14.7 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 255/50 R19 107V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,88 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO SPORT 255/50 R19 107W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 80,90 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 255/50 R19 107V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,19 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 255/50 R19 107W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,07 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 255/50 R19 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,07 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 255/50 R19 107W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 86,00 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/50 R19 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 89,44 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/50 R19 107W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,42 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/50 R19 107W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,42 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 255/50 R19 107W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,68 EUR
Preveri zalogo

