CONTINENTAL SC-5P N0 SUV FR 265/40 R21 101Y
Skladišče 1
290,32 EUR / kos
Za 4 gume 1.161,29 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
287,47 EUR / kos
Za 4 gume 1.149,90 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
305,56 EUR / kos
Za 4 gume 1.222,24 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238563627 |
| Znamka | Continental |
| Model | SC-5P N0 SUV |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 265/40 R21 105W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,16 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 265/40 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 112,25 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/40 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 139,70 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 265/40 R21 105W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 166,91 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 SUV 265/40 R21 105Y
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 169,44 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/40 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 170,46 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 265/40 R21 105Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 204,30 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 265/40 R21 101Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 206,10 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A XL 265/40 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 208,42 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 265/40 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 208,63 EUR
Preveri zalogo

