Skladišče 6
148,35 EUR / kos
Za 4 gume 593,41 EUR
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
127,91 EUR / kos
Za 4 gume 511,65 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814941338 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | BLUE-VAN RY55 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Kombinirano vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 14 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 215/65 R16 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,27 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 215/65 R16 98H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,01 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 215/65 R16 109T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,30 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 215/65 R16 98H
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,45 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 215/65 R16 98H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,89 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/65 R16 102V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,34 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 XL 215/65 R16 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,55 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 215/65 R16 98H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 62,05 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 215/65 R16 109T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,06 EUR
Preveri zalogo

