Skladišče 1
66,82 EUR / kos
Za 4 gume 267,27 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
69,09 EUR / kos
Za 4 gume 276,34 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
69,09 EUR / kos
Za 4 gume 276,34 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
63,55 EUR / kos
Za 4 gume 254,19 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563420943 |
| Znamka | Hankook |
| Model | KIN ECO2 K435# |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7 kg |
Priporočamo
Minerva FROSTRACK VAN 165/70 R14 89R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 21,59 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,09 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 165/70 R14 85T
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,12 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,91 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,97 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/70 R14 85T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,35 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,38 EUR
Preveri zalogo

