| EAN | 4038526355447 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.98 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 245/35 R20 95Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,91 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/35 R20 95Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,58 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 245/35 R20 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,85 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 245/35 R20 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,32 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/35 R20 95Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,07 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 245/35 R20 95W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,63 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/35 R20 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 88,48 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/35 R20 95W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,99 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 245/35 R20 95W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo

