VREDESTEIN COMTRAC 2 ALL SEASON + 215/70 R15 109S
Skladišče 1
113,29 EUR / kos
Za 4 gume 453,17 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8714692361661 |
| Znamka | Vredestein |
| Model | COMTRAC 2 ALL SEASON + |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A867 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,42 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONTOUR AS 215/70 R15 109R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,79 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,26 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek RELAMAX 4S 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,69 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,30 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,54 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 215/70 R15 109R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,50 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 215/70 R15 109R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 70,13 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,50 EUR
Preveri zalogo
Novex LTR 5 215/70 R15 109S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,50 EUR
Preveri zalogo

