Skladišče 1
243,50 EUR / kos
Za 4 gume 974,02 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
233,88 EUR / kos
Za 4 gume 935,52 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
233,88 EUR / kos
Za 4 gume 935,52 EUR
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
258,74 EUR / kos
Za 4 gume 1.034,97 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
242,09 EUR / kos
Za 4 gume 968,35 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528706584589 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PS4 SUV |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.6 kg |
Priporočamo
Novex WIN 5D XL 255/45 R19 104V
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 255/45 R19 104Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,58 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV A5 XL 255/45 R19 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 86,74 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/45 R19 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 100,01 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 255/45 R19 104Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 255/45 R19 104V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,38 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT XL 255/45 R19 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 111,64 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 255/45 R19 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 113,15 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER CROSS A/S FR XL 255/45 R19 104V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 115,75 EUR
Preveri zalogo

