Skladišče 1
165,39 EUR / kos
Za 4 gume 661,54 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
159,94 EUR / kos
Za 4 gume 639,77 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
159,94 EUR / kos
Za 4 gume 639,77 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
161,32 EUR / kos
Za 4 gume 645,27 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227244533 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | WSZer3 AO XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.2 kg |
Priporočamo
Firestone WINTERHAWK 3 225/50 R17 98V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Firestone SZ90 225/50 R17 94W RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 53,96 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,38 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,97 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,79 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 225/50 R17 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,64 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/50 R17 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,17 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone RE050A 225/50 R17 94Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 59,25 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,95 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,66 EUR
Preveri zalogo

