Skladišče 1
241,54 EUR / kos
Za 4 gume 966,16 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
236,55 EUR / kos
Za 4 gume 946,18 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563635323 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K137 XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 123,41 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 255/35 R21 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 169,01 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 177,45 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT PS72 XL 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 185,34 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT PS72 XL 255/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 199,35 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 255/35 R21 98(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 205,33 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 255/35 R21 98Y
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 205,82 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107F MO1 XL 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 213,30 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 220,38 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH-4S AW21 XL 255/35 R21 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 220,52 EUR
Preveri zalogo

