Skladišče 3
114,48 EUR / kos
Za 4 gume 457,94 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
119,86 EUR / kos
Za 4 gume 479,43 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528709814607 |
| Znamka | Kleber |
| Model | QUADRAXER SUV CPJ |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.12 kg |
Priporočamo
Gripmax STATURE HT 235/60 R16 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 63,15 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/60 R16 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,89 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx INCURRO AS ST430 235/60 R16 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,47 EUR
Preveri zalogo
Sava INTENSA SUV 235/60 R16 100H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 72,84 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 235/60 R16 100H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 73,50 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,08 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 235/60 R16 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,77 EUR
Preveri zalogo

