Skladišče 1
112,86 EUR / kos
Za 4 gume 451,43 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
105,79 EUR / kos
Za 4 gume 423,14 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
111,27 EUR / kos
Za 4 gume 445,09 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703798699 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP5 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9.34 kg |
Priporočamo
Aplus A502 XL 225/55 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,41 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/55 R16 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,11 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/55 R16 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,11 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/55 R16 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/55 R16 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/55 R16 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 225/55 R16 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,72 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 XL 225/55 R16 99V
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,48 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/55 R16 99V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,13 EUR
Preveri zalogo

