*Slika je simbolična
Skladišče 7
88,85 EUR / kos
Za 4 gume 355,39 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9990068699285 |
| Znamka | Minerva |
| Model | ALL SEASON MASTER |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.17 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 235/40 R18 95Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 58,45 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/40 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,21 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 235/40 R18 95Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 61,89 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/40 R18 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/40 R18 95Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,08 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/40 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,13 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 228 XL 235/40 R18 95V
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,95 EUR
Preveri zalogo

