Skladišče 2
227,29 EUR / kos
Za 4 gume 909,14 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526515452 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER SUMMER |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.71 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/35 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 100,79 EUR
Preveri zalogo
Petlas VELOX SPORT PT741 XL 265/35 R20 99W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 118,50 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone RE050A 265/35 R20 99Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 265/35 R20 99Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 265/35 R20 99W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 144,44 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 265/35 R20 99(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 194,12 EUR
Preveri zalogo
Firestone FIREHAWK SPORT 265/35 R20 99Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 197,40 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 265/35 R20 99Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 207,78 EUR
Preveri zalogo
Kumho WP72 XL 265/35 R20 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 209,97 EUR
Preveri zalogo
Nexen WG SPORT 2 WU7 265/35 R20 99V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 213,47 EUR
Preveri zalogo

