*Slika je simbolična
Skladišče 6
1.022,84 EUR / kos
Za 4 gume 4.091,37 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
978,70 EUR / kos
Za 4 gume 3.914,82 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8904365501764 |
| Znamka | Ascenso |
| Model | TDR700 |
| Širina | 520 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 38 col |
| Indeks nosilnosti | 150 |
| Indeks hitrosti | D |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Hrup | 0 dB |
| Teža | 165.15 kg |
Priporočamo
Advance AR1200 520/70 R38 150D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 887,03 EUR
Preveri zalogo
Ascenso TDR700 520/70 R38 150D
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 978,70 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx TR-110 520/70 R38 150A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.113,20 EUR
Preveri zalogo
Mitas AC70T 520/70 R38 150A8
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 1.394,76 EUR
Preveri zalogo
Firestone PERFORMER 70 520/70 R38 150D
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.487,18 EUR
Preveri zalogo
Kleber FITKER 520/70 R38 150A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.611,57 EUR
Preveri zalogo
Michelin OMNIBIB 520/70 R38 150D
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 2.206,12 EUR
Preveri zalogo

