Skladišče 2
113,31 EUR / kos
Za 4 gume 453,23 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526523280 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER ALL SEASON VAN |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | B |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 11.36 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,90 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,84 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,27 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,96 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 195/60 R16 89H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,27 EUR
Preveri zalogo

