| EAN | 4038526527462 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER WINTER |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 11.404 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 215/55 R18 99V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,30 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/55 R18 99V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,05 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 215/55 R18 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,91 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,21 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,21 EUR
Preveri zalogo
Duraturn ALL SEASON XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 62,82 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,15 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo

