BRIDGESTONE S001 255/45 R17 98W RFT RFP
Skladišče 7
228,94 EUR / kos
Za 4 gume 915,77 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9996340593311 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | S001 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.42 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 255/45 R17 102W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,14 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4 255/45 R17 98(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 223,12 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S001 255/45 R17 98W RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 228,94 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4 255/45 R17 98(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 246,21 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN NEOVA AD09 255/45 R17 102W RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 247,70 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S001 255/45 R17 98W RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 259,27 EUR
Preveri zalogo
Continental TS830P 255/45 R17 98V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 316,05 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO ASIM 255/45 R17 98(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 367,32 EUR
Preveri zalogo

