| EAN | 4038526515568 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER SUMMER |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 8.679 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO S+ 205/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,78 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 205/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,89 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 205/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,89 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,23 EUR
Preveri zalogo

