*Slika je simbolična
| EAN | 4038526448002 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.278 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/40 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,65 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/40 R21 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 94,76 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/40 R21 107Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,47 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 275/40 R21 107V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 138,90 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/40 R21 107W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 162,14 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/40 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 163,83 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 275/40 R21 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 174,79 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 275/40 R21 107Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 194,32 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/40 R21 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 211,43 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 275/40 R21 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 219,81 EUR
Preveri zalogo

