BRIDGESTONE A005 EVO XL 185/65 R15 92V
Skladišče 1
85,49 EUR / kos
Za 4 gume 341,95 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
88,12 EUR / kos
Za 4 gume 352,50 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286341938210 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | A005 EVO XL |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7.19 kg |
Priporočamo
Fronway ECOGREEN 55 185/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,43 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 185/65 R15 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,59 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/65 R15 92T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,82 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/65 R15 92H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,95 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 185/65 R15 92T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,63 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 185/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,26 EUR
Preveri zalogo

