Skladišče CCC
115,90 EUR / kos
Za 4 gume 463,60 EUR
Na zalogi 8 kosov v CCC skladišču Radomlje
-
+
V košarico
Dobava: TAKOJ! (ponedeljek - petek do 17h / CCC Radomlje)
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227392548 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | POWERGY XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.8 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 215/55 R17 98V RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,42 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,29 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/55 R17 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,14 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,11 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,11 EUR
Preveri zalogo
Rovelo ALL SEASON SPRINT 215/55 R17 98W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,61 EUR
Preveri zalogo

