CONTINENTAL ECO 6 Q MO XL 285/40 R20 108W
Skladišče 1
304,55 EUR / kos
Za 4 gume 1.218,20 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238999792 |
| Znamka | Continental |
| Model | ECO 6 Q MO XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 285/40 R20 108V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 143,78 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 146,70 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 161,91 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 176,23 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 285/40 R20 108Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 212,92 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 285/40 R20 108Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,45 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 285/40 R20 108Y RFP
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,71 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH-4S AW21 285/40 R20 108Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 234,71 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 241,62 EUR
Preveri zalogo
Hankook K129 285/40 R20 111(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 241,96 EUR
Preveri zalogo

