BRIDGESTONE TURANZA 6 MO * ENLITEN XL 275/35 R20 102Y
Skladišče 1
268,14 EUR / kos
Za 4 gume 1.072,57 EUR
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
260,69 EUR / kos
Za 4 gume 1.042,77 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342279312 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | TURANZA 6 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.34 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 275/35 R20 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,08 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 275/35 R20 102W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 91,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,85 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,19 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 275/35 R20 102Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 112,17 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 136,92 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP SPORT MAXX 275/35 R20 102Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 145,74 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 164,43 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 167,77 EUR
Preveri zalogo

