*Slika je simbolična
Skladišče 6
154,33 EUR / kos
Za 4 gume 617,32 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6973060586606 |
| Znamka | Advance |
| Model | I-1A |
| Širina | 13 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Hrup | 0 dB |
Priporočamo
Ascenso IMB160 13/65 R18 144A8
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 188,79 EUR
Preveri zalogo

