CONTINENTAL CONTI MOTION 190/50 R17 73(W)
*Slika je simbolična
Skladišče 7
100,76 EUR / kos
Za 4 gume 403,05 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238471892 |
| Znamka | Continental |
| Model | CONTI MOTION |
| Širina | 190 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 73 |
| Indeks hitrosti | (W) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 6.27 kg |
Priporočamo
Continental CONTI MOTION 190/50 R17 73(W)
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 100,76 EUR
Preveri zalogo
Mitas SPORT FORCE+ 190/50 R17 73(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 104,37 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX ROADSMART II 190/50 R17 73(W)
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 117,39 EUR
Preveri zalogo
Mitas TOURING FORCE 190/50 R17 73(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 119,96 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL ST 190/50 R17 73(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 122,62 EUR
Preveri zalogo
Mitas SPORT FORCE + EV 190/50 R17 73(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 125,29 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX S21 190/50 R17 73W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 130,62 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO II 190/50 R17 73(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 131,03 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT POWER 2CT 190/50 R17 73(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 133,96 EUR
Preveri zalogo
Dunlop QUALIFIER CORE 190/50 R17 73W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 137,96 EUR
Preveri zalogo

