Skladišče 1
183,89 EUR / kos
Za 4 gume 735,56 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4024068007036 |
| Znamka | Uniroyal |
| Model | ALL SEASON EXPERT 3 FR XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-401 235/45 R19 99W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,18 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 235/45 R19 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,29 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/45 R19 99W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,73 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/45 R19 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,47 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 235/45 R19 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,17 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 235/45 R19 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,42 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 235/45 R19 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,38 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/45 R19 99Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/45 R19 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,75 EUR
Preveri zalogo

