Skladišče 1
102,10 EUR / kos
Za 4 gume 408,39 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956298395 |
| Znamka | Kumho |
| Model | HA32 XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 90 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 215/45 R16 90W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 215/45 R16 90W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,38 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 215/45 R16 90W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,73 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 215/45 R16 90V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,42 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/45 R16 90V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,67 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 215/45 R16 90Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,09 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 215/45 R16 90Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,51 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 215/45 R16 90V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 55,90 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 215/45 R16 90V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,25 EUR
Preveri zalogo

