Skladišče 2
77,08 EUR / kos
Za 4 gume 308,32 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526513755 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER SUMMER |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 6.53 kg |
Priporočamo
Alliance AL30 - DOT22 185/60 R15 88H
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,28 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/60 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,21 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/60 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,12 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MAXIMUS M2 185/60 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,12 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/60 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,32 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/60 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,42 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/60 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,05 EUR
Preveri zalogo

