ULTRAFORCE TERRA TAMER ATX 285/75 R16 121R
*Slika je simbolična
Skladišče 7
147,32 EUR / kos
Za 4 gume 589,26 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6939801709635 |
| Znamka | Ultraforce |
| Model | TERRA TAMER ATX |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 121 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 26.1 kg |
Priporočamo
Maxtrek SU800 285/75 R16 122S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 123,86 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKMASTER RT 285/75 R16 116Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 126,69 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF3000 285/75 R16 116Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 136,48 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 AT 285/75 R16 126R
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 139,40 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER ATX 285/75 R16 121R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 147,32 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF3000 285/75 R16 116Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 154,33 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKHUNTER MT 285/75 R16 116Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 158,96 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich ALL TERRAIN KO3 285/75 R16 116S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 319,83 EUR
Preveri zalogo

