Skladišče 7
100,16 EUR / kos
Za 4 gume 400,64 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814964184 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | V903 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 82 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7.89 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 175/60 R16 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,94 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/60 R16 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,76 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 175/60 R16 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,41 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 175/60 R16 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,24 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 175/60 R16 86V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,79 EUR
Preveri zalogo
Nexen N BLUE S 175/60 R16 82H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,85 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE HD PLUS 175/60 R16 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,69 EUR
Preveri zalogo
Nexen N BLUE HD PLUS 175/60 R16 82H
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,95 EUR
Preveri zalogo

