Skladišče 1
196,10 EUR / kos
Za 4 gume 784,39 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956665869 |
| Znamka | Kumho |
| Model | WS71 XL |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Maxtrek FORTIS T5 295/35 R21 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 48,95 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 295/35 R21 107Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,87 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 295/35 R21 107V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,09 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 295/35 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 106,22 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 295/35 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 109,11 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 295/35 R21 107Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 110,61 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 295/35 R21 107V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 146,70 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 295/35 R21 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 150,05 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 SUV XL 295/35 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 151,37 EUR
Preveri zalogo
Sava INTENSA SUV 2 295/35 R21 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 156,57 EUR
Preveri zalogo

