Skladišče 3
771,51 EUR / kos
Za 4 gume 3.086,04 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
825,90 EUR / kos
Za 4 gume 3.303,62 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
731,62 EUR / kos
Za 4 gume 2.926,49 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528704934713 |
| Znamka | Michelin |
| Model | SPORT CUP 2 |
| Širina | 345 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 15.5 kg |
Priporočamo
Hankook K127 345/30 R20 106Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 371,37 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 345/30 R20 106(Y) RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 609,56 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT CUP 2 345/30 R20 106(Y)
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 731,62 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT CUP 2 CONNECT 345/30 R20 106Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 744,05 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT CUP 2 CONNECT 345/30 R20 106Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 770,20 EUR
Preveri zalogo

