CONTINENTAL ALL SEASON CONTACT 275/40 R20 106Y RFP
Skladišče 7
260,44 EUR / kos
Za 4 gume 1.041,76 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238076158 |
| Znamka | Continental |
| Model | ALLSEASONCONTACT FR XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.9 kg |
Priporočamo
Trazano Z-507 275/40 R20 106V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,24 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO SPORT 275/40 R20 106W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,94 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 275/40 R20 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,23 EUR
Preveri zalogo
Trazano SU318 275/40 R20 106V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,47 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 275/40 R20 106W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,95 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 275/40 R20 106V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 96,97 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 275/40 R20 106V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 97,35 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/40 R20 106Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,56 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 275/40 R20 106V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,61 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 275/40 R20 106V
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 115,17 EUR
Preveri zalogo

