Skladišče 1
182,22 EUR / kos
Za 4 gume 728,89 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
193,05 EUR / kos
Za 4 gume 772,21 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
183,16 EUR / kos
Za 4 gume 732,65 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701242620 |
| Znamka | Michelin |
| Model | ALPIN 7 XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 215/55 R17 98V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,51 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 215/55 R17 98W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,14 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,24 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,45 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,51 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/55 R17 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,71 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo

