BRIDGESTONE T005 225/45 R18 91Y RFP
Skladišče 7
147,69 EUR / kos
Za 4 gume 590,78 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286341301717 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | T005 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.58 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 225/45 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,97 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/45 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,71 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,99 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,61 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,20 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,20 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,20 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 225/45 R18 91Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 57,58 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,37 EUR
Preveri zalogo

