Skladišče 3
58,95 EUR / kos
Za 4 gume 235,81 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064128729 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A702 XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-401 205/50 R17 93V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,11 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 205/50 R17 93W
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,27 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/50 R17 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,13 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 205/50 R17 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,85 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 205/50 R17 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,17 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER 4S 205/50 R17 93V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/50 R17 93W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,64 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 205/50 R17 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,90 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 205/50 R17 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,92 EUR
Preveri zalogo

