Skladišče 1
178,25 EUR / kos
Za 4 gume 713,00 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227254495 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | WSZer3 MO XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 225/45 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,35 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,35 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 225/45 R18 95V
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano SW608 225/45 R18 95V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 59,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/45 R18 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,66 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,45 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,45 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 61,45 EUR
Preveri zalogo

