Skladišče 1
245,16 EUR / kos
Za 4 gume 980,64 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8859291438861 |
| Znamka | Gripmax |
| Model | SUREGRIP PRO SPORT XL |
| Širina | 325 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 114 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 325/35 R22 114Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 245,16 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 325/35 R22 114Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 273,22 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 325/35 R22 114Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 278,85 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A XL 325/35 R22 114Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 299,71 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 325/35 R22 114Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 301,21 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 SUV 325/35 R22 114W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 325,73 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 325/35 R22 114W
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 332,74 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-5P MO FR 325/35 R22 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 365,47 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330A 325/35 R22 114W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 373,59 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 325/35 R22 114Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 387,49 EUR
Preveri zalogo

