Skladišče 3
118,13 EUR / kos
Za 4 gume 472,53 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
123,14 EUR / kos
Za 4 gume 492,57 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700857245 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP 5 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 10.38 kg |
Priporočamo
Trazano Z-507 245/45 R17 99V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 58,95 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 245/45 R17 99W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,04 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 245/45 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,02 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 245/45 R17 99W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 245/45 R17 99W RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,33 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 245/45 R17 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/45 R17 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,53 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 245/45 R17 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,60 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 XL 245/45 R17 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,40 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 245/45 R17 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,98 EUR
Preveri zalogo

