Skladišče 3
107,75 EUR / kos
Za 4 gume 431,00 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
107,75 EUR / kos
Za 4 gume 431,00 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
111,68 EUR / kos
Za 4 gume 446,72 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707128096 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP5 XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.47 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 215/55 R17 98V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,42 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,29 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/55 R17 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,17 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,11 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,11 EUR
Preveri zalogo
Rovelo ALL SEASON SPRINT 215/55 R17 98W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,61 EUR
Preveri zalogo

