Skladišče 3
85,34 EUR / kos
Za 4 gume 341,35 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
94,76 EUR / kos
Za 4 gume 379,05 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563462622 |
| Znamka | Hankook |
| Model | H750 ALLSEASON |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 80 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 7 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 185/55 R14 80V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/55 R14 80H
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 37,07 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/55 R14 80H RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 38,97 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 185/55 R14 80H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,92 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 185/55 R14 80H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 40,60 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 185/55 R14 80V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,62 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/55 R14 80H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,05 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 185/55 R14 80H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,75 EUR
Preveri zalogo

