Skladišče 1
150,72 EUR / kos
Za 4 gume 602,90 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 2
149,07 EUR / kos
Za 4 gume 596,28 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
160,64 EUR / kos
Za 4 gume 642,57 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526097705 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | EFFICIENTGRIP 2 SUV |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 11 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP AS XL 215/60 R18 102V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 128,32 EUR
Preveri zalogo
Continental ECO 6 Q 215/60 R18 98H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 143,20 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFI. GRIP 2 SUV 215/60 R18 98H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 149,07 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 215/60 R18 102H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 152,93 EUR
Preveri zalogo
Continental ALL SEASON CONTACT 215/60 R18 98H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 157,28 EUR
Preveri zalogo
Continental ALLSEASONCONTACT 2 XL 215/60 R18 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 159,90 EUR
Preveri zalogo
Continental ECO 7 MO AL XL 215/60 R18 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 173,71 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 215/60 R18 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 174,67 EUR
Preveri zalogo
Pirelli WSZER3 MOE RFT ELECT XL 215/60 R18 102T RFT
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 180,57 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + SUV 215/60 R18 98H
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 181,69 EUR
Preveri zalogo

