Skladišče 7
70,46 EUR / kos
Za 4 gume 281,83 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528702024737 |
| Znamka | Kormoran |
| Model | SUMMER 3 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 7.92 kg |
Priporočamo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 205/50 R16 91W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 52,36 EUR
Preveri zalogo
Novex SUPERSPEED A3 XL 205/50 R16 91W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 52,65 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 205/50 R16 87V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,98 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/50 R16 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,14 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/50 R16 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,65 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/50 R16 91W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,20 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 205/50 R16 91Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,32 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 205/50 R16 91W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,51 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/50 R16 91W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,58 EUR
Preveri zalogo

